sobota, 2 listopada 2013

Porady-organizacja pokoju

Cześć!!
Dzisiaj mam dla was kilka porad w sprawie organizacji pokoju.  Zorganizować pokój żeby wiedzieć gdzie co leży i żeby długo utrzymać go w porządku jest ciężko. Jeśli ktoś  tych porad  skorzysta to mam nadzieję że pomogą. Te rzeczy które wam pokaże znalazłam na stronie www.ikea.pl ~Alex
1.Pudełka i kosze do przechowywania  Nie służą one tylko do przechowywania, stanowią także wspaniałe uzupełnienie wystroju domu. Jest to bardzo dobry pomysł na przechowywanie różnych drobnych rzeczy.
Te pudełko jest w różnych wielkościach,  jest również ładne. kosztuje 15,99zł.

Jeśli chcecie zaoszczędzić pieniądze możecie kupić pokazane obok pudełko i pomalować na ulubiony kolor kosztuje tylko 1,99zł.


2. Organizacja dokumentów i prasy Segregatory i pudełka to idealne remedium na bałagan. Pomyśl najpierw o milionach karteczek rozrzuconych wokół siebie, a następnie wyobraź sobie pudełka, w których wszystko jest pięknie poukładane.
Ten segregator jest zwykły, ale bardzo stylowy i myślę że ładnie będzie wyglądał w każdym wnętrzu kosztuje 5,99zł.
Równie dobrym sposobem jest tablica korkowa. Sama posiadam taką tablice i stwierdzam że gdy nie miałam tej tablicy na moim biurku panował większy chaos. Naprawdę się przydaję. Ta tablica jest mała, ale dla osób które nie mają tak dużo dokumentów powinna starczyć, kosztuję 19,99zł.


3.Przechowywanie ubrań. Teraz podam wam sposoby na organizację, ale szafy. Dzięki odpowiedniej organizacji ubrań, w szafach i szufladach będzie panował porządek i nawet najmniejsze drobiazgi będą miały swoje stałe miejsce.
Bardzo mi się podoba sposób na przechowywanie butów. Można zajrzeć przez siatkę i sprawdzić, jakie buty są wewnątrz pudełka. Można znaleźć je również w kolorze białym, turkusowym i różowym.Pudełka kosztują 39,99zł.
Fajnym sposobem jest również ten wieszak wielofunkcyjny. Zajmuje zaledwie tyle miejsca, co  wieszak na ubrania, a może pomieścić co najmniej 28 różnych drobiazgów, np. chustki na szyję, czy paski. Kosztuję 14,99 zł.

Ten regał kosztuję 15,99
Teraz mój ulubiony sposób na organizację w szafie. Daje on dodatkowe miejsce na ubrania. Zapięcie na rzep ułatwia powieszenie i przenoszenie. Jest naprawdę super.


Ten jest większy i kosztuję 34,99
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz