sobota, 11 stycznia 2014

Nasze kochane przyjaciółki

Hej, no i mamy oczekiwaną sobotę. Stwierdziłyśmy że może trochę za mało o nas wiecie. Dlatego co jakiś czas będziemy podawać wam kilka informacji o nas. Zaczniemy od pokazania wam naszych przyjaciółek oraz przybliżenia ich charakterów, stylów.Być może was to bardzo nie zainteresuje, ale z naszymi przyjaciółkami spędzamy1/2 naszego czasu i stwierdziłyśmy ze zaczniemy właśnie od nich. Ogólnie nasze "grono" liczy 8 osób.

To ja (Alex)
a tu Mary


I tu mamy Ole , którą już znacie. Ola jest osobą bardzo wesołą i zawsze uśmiechniętą osobą . Uwielbia serial Violetta. Ola codziennie nas rozśmiesza. Nie ma takiego dnia żeby Ola przyszła do szkoły zła czy też ponura . Ola w przyszłości chciała by zostać aktorką.

To Julia. Osoba również roześmiana. Julia lubi czachy ( tak jak Mary). Uwielbia tańczyć. Pięknie tańczy. Zawsze w szkole poprawia swoją fryzurę kilka razy. Jest pomysłowa i kreatywna.

Zuza ma czasami napady śmiechu. Ślicznie śpiewa. Zawsze ma pomysł na wyjście z każdej sytuacji.  Uwielbia bransoletki i w swojej kolekcji ma ich sporo. Dotrzymuję słowa i jest przyjacielska.
A tu mamy Maję. Pewnie nie widać, ale jest to siostra bliźniaczka Zuzi. My już je rozróżniamy, ale nauczyciele nadal mają z tym problem. Maja równie pięknie śpiewa. Czasami dopada ją głupawka :) Co do bransoletek to również je uwielbia. Można na nią liczyć.
Dominika jest bardzo szaloną dziewczyną. Ciężko za nią nadążyć. Bardzo dobrze gra w siatkówkę. Uwielbia żartować . Jest roześmiana i uśmiechnięta. Ma bardzo bujną wyobraźnię

I tu również Dominika. Dominika jest raczej spokojna. Jej ulubiony sport to siatkówka. Raczej ubiera się w dżinsy, ale dzisiaj zrobiła wyjątek.
Od lewej: Ola, Dominika, Dominika, Julia, Mary i na dole od lewej Maja, Zuzia

Od lewej : Ola, Dominika, Dominika, Julia Ja i na dole od lewej Maja, Zuzia

 Mam nadzieję że was bardzo nie zanudziłam.. Na koniec jeszcze mały cytat o przyjaźni ~ Alex 
"Nie walcz o przyjaźń,  o prawdziwą nie musisz, o fałszywą nie warto

Ps. Pozdrawiam moje kochane przyjaciółki <3

2 komentarze:

  1. Niezły zbieg okoliczności ja też mam na imię Ola, a moja ksywka to Alex. Pozdrawiam:-)

    OdpowiedzUsuń