wtorek, 18 marca 2014

Lista stu...

Cześć kochani!
Dziś ruszam z kolejnym mini projektem. Tym razem dotyczyć będzie marzeń. Pełna nazwa projektu to: Lista Stu Marzeń.
Zachęcam Was serdecznie do zrobienia swojej własnej Listy Stu.Na czym to polega?

Na zwykłej kartce wypisujemy swoje marzenia. Od 1 do 100. Zapisujemy je, jak tylko jakiś pomysł wpadnie nam do głowy. No i oczywiście realizujemy swoje marzenia. Co z tego, że niektóre spełnią się za kilka lat. Najważniejsze jest to, że je mamy i dążymy do ich spełnienia. Co z tego, że niektóre są mało realne. Ważne, że są. Kto wie? Może kiedyś się spełnią :)
 Chcesz skoczyć ze spadochronu, zwiedzić USA, pojechać na Antarktydę albo przejechać rowerem cały mur Chiński? Świetnie! Kolejne rzeczy do realizowania. Każdy pomysł jest dobry. Ten mały i duży też!

Myślisz sobie, że nie przebiegniesz maratonu, więc to już nie jest twoje marzenie, bo może spełnić się za 10 lat, bądź nie spełnić wcale? Skąd możesz to wiedzieć? Wszystko jest możliwe. Pomyśl o tej satysfakcji, że zrobiłeś/aś coś wspaniałego, że możesz być z siebie dumny, że spełniłeś największe marzenie. Nawet jeżeli twoim marzeniem jest zrobienie własnego smoothie owocowego. Zapisz je! W najbliższym czasie z pewnością się spełni!

"Nie marnuj swojego życia na to, by zaimponować innym ludziom. Po prostu rób to kochasz i kochaj to co robisz" 


A więc kartki i długopis w dłoń i wypisujemy marzenia, by je spełnić! A jakie pierwsze marzenie przyszło Wam na myśl? :) 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz