czwartek, 27 lutego 2014

Share Week 2014 - wielkie linkowanieShare Week 2014  to inicjatywa Andrzeja Tucholskiego z bloga JestKultura.pl. Ma ona na celu polecanie sobie wzajemnie wartych uwagi v/bloggerów. Głównym kryterium blogów ma być jakość.

Sporządziłam moje kryteria, które muszą spełniać blogi na piątkę z ogromnym plusem, bądź nawet szóstkę :)

Moje kryteria...

- TREŚĆ
Musi być ciekawa, musi dostarczać mi rozrywki, różnych refleksji, inspiracji.

- DETALE
Co mam na myśli? Świetne zdjęcia, rysunki dopasowane do treści posta powinny go uzupełniać i zachęcać mnie do przeczytania.

- SERCE I PASJA
Autor musi pisać bloga z sercem i pasją. Musi pisać o tym co uwielbia i co go interesuje. Musi wkładać w to całego siebie.

- WYGLĄD
Blog musi być estetyczny, czytelny, piękny. Nic dodać nic ująć.


Ciekawych blogów czytam wiele, ale nie wszystkie spełniają każdy z powyżej wymienionych punktów.


Design Your Life

Blog lifestylowy. Odnajduję na nim wiele inspiracji, Alina (bo tak właśnie nazywa się autorka) motywuje mnie do działania i zaraża energią. Blog o designie, fotografii, stylu życia, gotowaniu, DIY, podróżach. Piękna grafika, estetyczny wygląd, wkładanie serca w to co się robi, szczerość. Nie wiem co więcej dodać, po prostu idealnie pisany blog. (Alex na pewno się ze mną zgodzi)


A Beautifull Mess

Dwie siostry - Elsie i Emma. Zafascynowane designem, gotowaniem, zdjęciami, kochają wnętrza. Na ich blogu znajdziecie nie tylko rzeczy wymienione powyżej. Siostry dzielą się z czytelnikami swoimi przemyśleniami, doświadczeniami, motywują. Angażują się w to co robią i kochają całym sercem. Przepełnione energią, młode siostry a wniosły do mojego życia więcej niż ktokolwiek inny.

Moja Pasja, Moje Hobby

 Uzdolniona Samanta tworzy niepowtarzalne prace, lubi też pokazywać swoje stroje. Szkice, obrazy, portrety bloggerów i gwiazd, autoportrety - to wszystko znajdziecie na jej blogu. Inspiruję się często jej pracami. Na dodatek dzieli się z czytelnikami talentem... robiąc tzw. "Jak narysować...", w których krok po kroku pokazuje jak narysować, np. oko, brwi, nos, usta itd.


Stylizacje

Na pewno znacie Karoliną Gołębiewską, która prowadzi dwa kanały na YouTube - Stylizacje i Stylizacje2. Testy, Outfit Of The Day, recenzje, haule, daily vlogi z podróży. Pokazuje swoje życie i jest pełna pozytywnej energii. Nie wiem co dalej napisać. Po prostu uwielbiam ją oglądać.


Mr. Kate

Zwariowana amerykańska vlogerka i blogerka. Zgadnijcie o czym kręci filmiki :) No pewnie, że o diy i designie, no i o modzie oczywiście. Moje klimaty jak widzicie. Robi tyle niesamowitych rzeczy! Po prostu brak mi słów. Ma poczucie humory, ciągle się uśmiecha, dokładnie wszystko opracowuje. To po prostu Mr.Kate! PS. Uwielbiam jej czołówkę do filmów!No kochani, dobrnęłam jakoś do końca posta. Szczerze, to nie wiem jak mi się to udało. Wiele trudu sprawiło mi opisanie wszystkich blogerek i vlogerek. Dopiero teraz zobaczyłam jak ubogie mam słownictwo! Mam nadzieję, że nie zawiedliście się moim postem :) 
xoxo Mary...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz