poniedziałek, 7 kwietnia 2014

KONKURS! A co Cię inspiruje?

Cześć kochani!
Od założenia bloga minęło już ponad  siedem miesięcy, a o konkursie mowy nie było. Dlatego postanowiłyśmy go zorganizować! Musicie wybaczyć, że nagrody będą skromne, ale na razie na większe pozwolić sobie nie możemy. Na czym będzie polegał konkurs? Już Wam piszę!

A co Cię inspiruje?

A co Cię inspiruje? - to właśnie temat konkursu. Waszym zadaniem jest wyjaśnienie w kilku zdaniach ( lub bardziej obszernie jeśli macie ochotę) co najbardziej Was inspiruje, dołączyć zdjęcie SWOJEGO autorstwa(tego co Was inspiruje) oraz zdjęcie, które zainspiruje mnie do namalowania nowej pracy. Zająć można pierwsze, drugie lub trzecie miejsce. A do wygrania... za pierwsze miejsce filcowy naszyjnik w kolorze fioletowym i praca w formacie A3, za drugie miejsce filcowy naszyjnik w kolorze niebieskim oraz praca w formacie A4, za miejsce trzecie filcowy naszyjnik w kolorze różowym oraz praca na formacie A5. 

Naszyjnik będzie w kształcie mniej-więcej takim na sznureczku woskowanym


 

 

 

 

 

 

Aby wziąć udział w konkursie musicie:

1. Odpowiedzieć na pytanie "A co Cię inspiruje?"wraz z dwoma zdjęciami oraz wysłać email z tematem "KONKURS" na adres:  mary_b519@wp.pl  bądź w komentarzach pod tym postem.
2. Mieć powyżej 10 lat.

Odpowiedzi prosimy przesyłać do 1.05.2014r. 

Wyniki pojawią się na blogu 5.05.2014

Podoba  się Wam konkurs? Mam nadzieję, że chętnie weźmiecie w nim udział i nie zniechęcicie się do brania udziału w takich konkursach jak ten. Następnym razem na pewno zorganizujemy więcej nagród, aby każdy miał szansę wygrać ;) PS. zdjęcia mogą być robione choćby telefonem.

Powodzenia! - MaryBrak komentarzy:

Prześlij komentarz