piątek, 11 kwietnia 2014

6 filmów, które warto obejrzeć.

CZeść kochani!
Dzisiejszy post będzie o filmach. Uwielbiam oglądać filmy i mogłabym oglądać je ciągle. Dziś zobaczycie nasze ulubione filmy którym warto poświecić czas

1. Ostatnia akcja

Jest to komedia sensacyjna. Jeśli ktoś lubi oglądać starsze filmy to to będzie idealny film dla niego!! Film opowiada  między innymi o więzi dziadka z wnukiem, który znalazł się w nieodpowiednim towarzystwie, a dziadek z kolegami ratują go z opresji.

 2. Vinci

Kolejny film Juliusza Machulskiego. Ten film ma 10 lat, więc już trochę lat ma. Jest naprawdę świetny. Cuma, złodziej antyków, wychodzi z więzienia dzięki pomocy pasera, który zleca mu kradzież "Damy z łasiczką" Leonarda da Vinci. Teraz musi skompletować ekipę.Warto go obejrzeć.

3. Bal maturalny

JEst to horror, ale naprawdę fajny. Akcja trzyma w napięciu.
Opowiada o balu maturalnym, najpiękniejszej nocy świata, która przerazi się w piekło. Nie będę wam więcej opowiadać bo gdybyście go obejrzeli nie miałby on sensu.


4. Sposób na teściową

 Po latach poszukiwania pana Właściwego, Charlotte  w końcu znajduje mężczyznę swoich marzeń, Kevina Odkrywa , że jego matka, Viola, to kobieta żywcem przeniesiona z najbardziej koszmarnych snów.
Film jest świetny i obsada również.
5. Bokser

Film biograficzny. Oparty na faktach. Przemek to obiecujący kickboxer, który jest w stanie poświecić wszystko, by osiągnąć sukces. Kiedy dowiaduje się o poważnej chorobie córki, postanawia oddać jej swoją nerkę, co wpływa negatywnie na karierę mężczyzny.


6. Starsza pani musi zniknąć.

Jest to świetna komedia.  Alex i Nancy odnajdują mieszkanie swoich marzeń, ale życie uprzykrza im starsza pani mieszkająca piętro wyżej.Uwielbiam ten film. Zawsze poprawia mi humor.


 No i to już wszystkie filmy na dziś. A  jakie filmy wam się podobają ?? ~ AlexBrak komentarzy:

Prześlij komentarz